null

Returns

ODSTĄPIENIE OD UMOWY


Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące reklamacji i zwrotów dla zamówień złożonych w sklepie internetowym www.molteforme.com.
Dotyczy zakupów przez internet.

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy widniejący na naszej stronie internetowej www.molteforme.com

Włóż zwracane artykuły do pudełka, załącz formularz odstąpienia od umowy oraz, jeżeli możesz, kopię paragonu

wyślij paczkę nasz nasz adres: Molteforme ul. Wrocławska 59
62-800 Kalisz

Po otrzymaniu atykułów środki zostaną zwrócone w ten sam sposób, w jakim została dokonana płatność.


1. Zwrot towaru (odstąpienie od umowy przez konsumenta lub inną osobę uprawnioną) 

Pamiętaj, aby przed dokonaniem zwrotu towaru odpowiednio go zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami – to Ty jesteś w pełni odpowiedzialny za przebieg zwrotu, w związku z tym dostarczenie do nas uszkodzonego towaru rodzi odpowiedzialność po Twojej stronie.

Możesz zwrócić towar (odstąpić od umowy) w ciągu 30 dni od dnia jego otrzymania bez podania przyczyny. W tym celu najlepiej wypełnić formularz elektroniczny, który jest dostępny na stronie "RETURN", lub tradycyjny dostępny do pobrania   Właściwe wypełnienie formularza znacząco ułatwi nam przeprowadzenie całej procedury oraz przyspieszy proces, dzięki czemu Twoje pieniądze prędzej do Ciebie wrócą.

Towar zakupiony z opcją dostawy kurierskiej lub dostawy do Paczkomatów InPost odeślij na swój koszt na adres: KELER Sp. z o.o., Wrocławska 59, Kalisz 62-800

Pieniądze za odesłane towary zwrócimy Ci na konto lub w taki sposób, w jaki zostały przez Ciebie wpłacone. 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY DROGĄ ONLINE Zaloguj się na Koncie Klienta na Molteform.com, przejdź do zakładki Profil i kliknij na ZWROTY. Pojawi się lista złożonych przez Ciebie zamówień, wybierz zamówienie, które zawiera zwracany przez Ciebie produkt i kliknij ODSTĄP OD UMOWY. Jeśli nie masz konta na Molteforme.com kliknij TUTAJ, uzupełnij dane zamówienia i kontynuuj. 
Zaznacz produkt, podaj ilość oraz opcjonalnie powód odstąpienia od umowy, a następnie kliknij DALEJ.
Wybierz formę zwrotu rzeczy oraz płatności i kliknij DALEJ.
Zapoznaj się oraz zweryfikuj dane i kliknij DOKONUJĘ ODSTĄPIENIA OD UMOWY.

2. Uszkodzenia w transporcie.

W celu sprawnego załatwienia reklamacji sugerujemy, żeby przesyłkę sprawdzić już przy kurierze. W przypadku, gdy stwierdzisz uszkodzenie zawartości spowodowane niewłaściwym transportem, kurier niezwłocznie spisze protokół szkodowy i zabierze przesyłkę z powrotem. Jeśli sprawdzisz towar już po odjeździe kuriera i wtedy stwierdzisz jego uszkodzenie, zgłoś nam ten fakt poprzez formularz na stronie “Kontakt".

3. Inne problemy związane z zamówieniem.

W przypadku innych problemów ze złożonym zamówieniem lub towarem prosimy o kontakt poprzez e-mail pod adresem info@molteforme.com

Jeśli (w porozumieniu z nami) odsyłasz towar, pamiętaj o jego właściwym zapakowaniu (najlepiej w oryginalnym opakowaniu, wraz ze wszystkimi oryginalnymi materiałami zabezpieczającymi towar przed uszkodzeniem). Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za nowe uszkodzenia (nie będące podstawą reklamacji) powstałe w trakcie transportu zwrotnego, wynikające z wadliwego spakowania przez Ciebie towaru.​​

OTHER CUSTOMER SERVICE TOPICS